Dlaczego warto przeczytać książkę Anny Wolf pt. “Pokusa Gangstera. Gangsterzy. Tom 4”?

Mafia to temat, o którym powstało kilka powieści. Wiele osób wciąż chętnie sięga po nowe powieści na ten temat porachunków mafijnych w oczekiwaniu na oryginalność i niespodzianki. Nazwisko Anny Wolf pojawia się często, a teraz może się ona pochwalić książką pt. Pokusa Gangstera. Gangsterzy. Tom 4 z księgarni internetowej taniaksiazka.pl.

Co znajdziemy w tej książce?

Kuzynka Avy, Melissa Martinez prowadzi w miarę normalne życie. Studiuje i stara się nigdy nie rzucać w oczy. Nie chce niczego związanego z organizacją przestępczą, do której ma trafić jej ojciec. Czuje jednak, że coś jest na rzeczy. Ian McInnes jest prawą ręką Sullivana, który zdobył swoje miejsce w mafijnym krajobrazie, a teraz ma nowe zadanie do wykonania. Kiedy rozpęta się piekło, Melissa Martinez prawdopodobnie będzie potrzebowała ochrony, a dokładniej jego ochrony.

Co stanowi punkt zwroty tej opowieści?

Rodzinne sekrety i nowe fakty, które mogłyby ujrzeć światło dzienne, grożą przekształceniem ich życia w unoszący się w powietrzu brud i kurz. W całym tym chaosie jedyną osobą, której Melissa na ogół wydaje się ufać, jest Ian, czyli ten, który przysiągł strzec jej z trudem swojego życia.

Jak jest napisana ta powieść?

Anna Wolf pisze lekko, jej historie są wciągające plus przedstawione postacie są znaczące i w dużej mierze pełnowymiarowe. Znajdziemy tu postacie, które wydają się być słabo rozwinięte, ale jest tu bogate tło, przyczyniające się do przedstawienia wielu szczegółów. Cała seria utrzymuje ten sam poziom. Każdy jeden z poszczególnych tomów jest dynamiczny i, co jest istotne, nie ma potrzeby, aby czytać je chronologicznie. Ale naprawdę warto czytać je określonej kolejności publikacji.

Jak ten tom przedstawia się na tle serii?

Seria Anny Wolf i jej najnowsza odsłona pt. “Pokusa Gangstera. Gangsterzy. Tom 4” może być nieco lekką, nieskomplikowaną i mniej drastyczną lekturą dotyczącą mafii, ale nie umniejsza to faktu, że warto poznać ją znacznie lepiej. Książka ta trzyma poziom swoich poprzedniczek i utrzymana jest w klimacie powieści obyczajowo-romantycznej, która w dużej mierze opiera się na ryzyku i licznych zagrożeniach. Jeśli lubimy przejmować się losami bohaterów, a świat gangsterów jest naszym ulubionym tematem, to jest to seria dla nas. Tutaj najlepszym punktem wewnątrz opowieści to właściwie świat, który w każdej kolejnej części otrzymuje nowe punkty i odsłania liczne tajemnice. Po takiej koncepcji na uwagę zasługuje romans, który może być zawsze obecny i niesie za sobą sporą dawkę emocji.